Fatih Mahallesi, 2. Keskin Sk.No:35, 16140 Osmangazi / Bursa
24 Saat - 7 Gün Hizmet

Bursa Pimaş Açma

Pimaş
Pimaş açma hizmeti

Atık su tesisatları, çatı giderleri, drenaj tesisatları ve diğer kanalizasyon tahliye hatlarının yapımında kullanılan plastik boruları pimaş ismi verilir. Uygurlar farklı kalınlıklarda ek aparatlar kullanılarak eğim verilebilen atık su tesisatının ana bileşenleridir. Elbette tüm tesisatlarda olduğu gibi pimaş tesisatlarda tıkanma durumu da söz konusu olabilir. Bu durumda tesisatın iyileştirilmesi için pimaş açma uygulamalarını almanız gerekir. Profesyonel uygulamalar söz konusu olmaması halinde, sadece pimaş borular değil bakır ve diğer tür tesisatlarda da yinelenen tıkanma durumları söz konusu olabilir. Bunların açılması birkaç farklı şekilde gerçekleştirilen işlemlerin neticesinde mümkün olmaktadır. Tıkanıklığına neden olan materyalin niteliğine bağlı olarak farklı uygulamalar gerekebilecektir. Örneğin; tesisatın tıkanmasının sebebi tekstil türü katı bileşenler ise marketlerde satılmakta olan kimyasallarla bu tesisatların açılabilmesi mümkün olmayacaktır. Firmamız Bursa çapında pimaş açma uygulamaları gerçekleştirirken, %100 sonuçlar elde edebileceği yöntemleri kullanır. Robotik araçlar ile bütünüyle temizlenen borular, yeniden aynı noktada tıkanıklık olmayacak forma kavuşturur. Tabii pimaş açma uygulamalarında borunun fiziksel olarak hasar alıp almadığının da tespit edilmesi ve eğer gerekiyorsa fiziksel hasarların da giderilmesi gerekir.

 

Profesyonel pimaş açma uygulamaları

Pimaş açma işlemlerinde geleneksel yöntem, buraya Kılavuz ismi verilen metal halatların gönderilerek tıkanıklığın bu aparat yardımıyla açılmaya çalışılmasıdır. Ancak bu yöntemde, tıkanıklığın tam olarak giderilip giderilmediğini tespit edebilmek oldukça zordur. Kaldı ki boru içerisinde tıkanıklığına neden olan bileşenleri kılavuz ile iterek daha da sıkıştırmak sorunu daha da içinden çıkılmaz bir hale getirebilir.

Bursa’da Pimaş Açma Hizmetleri

Bursa Gider Açma firması olarak, Tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerimizde görüntülü modern donanımlar ve kimyasallar kullanıyoruz. Mükemmel sonuçları elde edebilmek için dünya standartlarında araçları hizmetinize sunuyor ve çözüme kati biçimde erişmenizi sağlıyoruz. Siz hiç kendinizi yormayın, biz sizin için bu işlemi gözümüz kapalı biçimde gerçekleştirebilecek deneyim ve donanıma fazlasıyla sahibiz. Sizin tek yapmanız gereken bizi aramaktır. Size en kısa zamanda hizmet veriyor olacağız.