Hizmetler
Trend

Bursa Pimaş Açma

Pimaş açma

Atık su tesisatları, çatı giderleri, drenaj tesisatları ve diğer kanalizasyon tahliye hatlarının yapımında kullanılan plastik boruları pimaş ismi verilir. Uygurlar farklı kalınlıklarda ek aparatlar kullanılarak eğim verilebilen atık su tesisatının ana bileşenleridir.

Elbette tüm tesisatlarda olduğu gibi pimaş tesisatlarda tıkanma durumu da söz konusu olabilir. Bu durumda tesisatın iyileştirilmesi için pimaş açma uygulamalarını almanız gerekir. Profesyonel uygulamalar söz konusu olmaması halinde, sadece pimaş borular değil bakır ve diğer tür tesisatlarda da yinelenen tıkanma durumları söz konusu olabilir. Bunların açılması birkaç farklı şekilde gerçekleştirilen işlemlerin neticesinde mümkün olmaktadır. Tıkanıklığına neden olan materyalin niteliğine bağlı olarak farklı uygulamalar gerekebilecektir.

Örneğin; tesisatın tıkanmasının sebebi tekstil türü katı bileşenler ise marketlerde satılmakta olan kimyasallarla bu tesisatların açılabilmesi mümkün olmayacaktır. Firmamız Bursa çapında pimaş açma uygulamaları gerçekleştirirken, %100 sonuçlar elde edebileceği yöntemleri kullanır. Robotik araçlar ile bütünüyle temizlenen borular, yeniden aynı noktada tıkanıklık olmayacak forma kavuşturur. Tabii pimaş açma uygulamalarında borunun fiziksel olarak hasar alıp almadığının da tespit edilmesi ve eğer gerekiyorsa fiziksel hasarların da giderilmesi gerekir.

Profesyonel pimaş açma uygulamaları

Pimaş açma işlemlerinde geleneksel yöntem, buraya Kılavuz ismi verilen metal halatların gönderilerek tıkanıklığın bu aparat yardımıyla açılmaya çalışılmasıdır. Ancak bu yöntemde, tıkanıklığın tam olarak giderilip giderilmediğini tespit edebilmek oldukça zordur. Kaldı ki boru içerisinde tıkanıklığına neden olan bileşenleri kılavuz ile iterek daha da sıkıştırmak sorunu daha da içinden çıkılmaz bir hale getirebilir.

Bursa’da pimaş açma hizmeti

Firmamız pimaş açma uygulamalarında, ihtiyacın gerekliliklerine bağlı olarak robotik düzenekler ile hat içerisine girerek, tıkanıklığın fiziksel olarak bütünüyle ortadan kaldırılmasını sağlayacak donanımları kullanmaktadır. İç veya dış ortam olması fark etmeksizin, çok ciddi uzunluklarda hatlar söz konusu olsa dahi tıkanıklığı en kısa zamanda gidere bilmekteyiz. Pimaş açma fiyatları noktasında müşterilerimize sunduğumuz hizmetin standartları dikkate alınacak olduğunda oldukça makul seviyeleri sunmaktayız. Alacağınız hizmeti neticesinde elde edeceğiniz sonuçlar, maksimum nitelikleri ortaya koyacak ve davranışsal bir hata söz konusu olmadığı takdirde arızanın tekrarlanması mümkün olmayacaktır. Bursa ve çevresinde pimaş açma ihtiyaçlarınızda, bize internet sitemizdeki iletişim kanallarından dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Call Now Button0 532 549 08 63