Fatih Mahallesi, 2. Keskin Sk.No:35, 16140 Osmangazi / Bursa
24 Saat - 7 Gün Hizmet

Bursa Lavabo Gideri Açma

Lavabo
lavabo gideri tıkanması

Lavabo tıkanıklığı, evler, işyerleri ve endüstriyel alanların tamamında meydana gelebilecek ve sistemi kullanılmaz durumda bırakacak sorunlardandır. Lavaboların tıkanmasının bir çok nedeni olabilir. Kullanım amacına bağlı olarak çok farklı nedenleri olabilmekle birlikte çoğunlukla lavabolar, katı atıkların ve insan artıklarının hattı tıkaması nedeniyle kullanılmaz hal gelir. Lavabo tıkanıklığı açma işlemi kimi zaman el pompası ve marketlerde satılan kimyasallarla gerçekleşebilmesi mümkün olan bir işlem olsa da, bu yöntemler kalıcı birer çözüm değildir. El pompaları ile uygulanan basınç, lavabonun yalnızca hava geçebilecek kadar kısmını açar ve kısa zamanda aynı sorun tekrar eder. Zaten lavabonuzu profesyonel biçimde Lavabo tıkanıklığı açma uygulamalarına tabi tutmazsanız, pompa evinizin ayrılmaz bir parçası haline gelir. Lavabo açıcı kimyasallar ise belli durumlarda etkili olabilirken, bilhassa saç ve benzeri atıkların temizlenmesinde sınırlı etkileri söz konusudur. Lavabo tıkanıklığı açma işlemlerinizde profesyonel ekiplere başvurmanız kalıcı ve ekonomik çözümler elde etmenizi sağlar. Biz Bursa ve çevresinde, her boyuttaki ihtiyacı gidermek üzere hizmet veriyor ve kesin çözümleri sizlere sunuyoruz.

Lavabo tıkanıklığı nasıl açılır?

Lavabo tıkanıklığı açma işleminin yöntemini belirlemek için öncelikle, tıkanıklığın sebebini tespit etmek gerekir. Tıkanıklık lavabonun boğaz kısmında veya süzgeç altında meydana gelmişse farklı, hat üzerinde meydana gelmişse çok farklı uygulamalar gerekli olacaktır. Hatta meydana gelecek sorunlar tesisat iyileştirmesi gerektirebilir ve bu işlem uzmanlık gerektirirken, yine boğaz kısmında meydana gelecek tıkanıklıkların fiziksel olarak bütünüyle temizlenmesi gerekebilir. Bu nedenle Lavabo tıkanıklığı açma işlemlerini evsel yöntemlerle gerçekleştirmemelisiniz. Kimilerimiz ağır kimyasallardan çok sayıda kullanmak ve tıkanıklığın açılması için metreküplerce su akıtmak gibi yöntemleri benimser ki, bu Lavabo tıkanıklığı açma fiyatları noktasında ciddi anlamda zarar etmenize sebep olur. Ayrıca bunun için çevreye de ciddi zararlar verirsiniz. Oysa bize ulaşarak profesyonel hizmet alabilir.

 

Bursa’da lavabo gideri açıyoruz.

Bursa’da sorunun büyüklüğü ne olursa olsun çözüm elde edebilirsiniz. Hemen şimdi bize ulaşıp, uzman ekibimizden tıkanıklık açma işlemleri ile ilgili detaylı bilgi alabilir ve randevu talebinde bulunarak sorunlarınızdan kurtulmanın ilk adımını atabilirsiniz. Biz yüksek teknolojilerimiz ve özel tekniklerimiz ile kesin çözüme en kısa zamanda ve uygun maliyetle ulaşmanızı sağlıyoruz.