Fatih Mahallesi, 2. Keskin Sk.No:35, 16140 Osmangazi / Bursa
24 Saat - 7 Gün Hizmet
Gider açma

Biz Kimiz

Modern yaşam alanlarının, ayrılmaz bileşenlerinden olan su tesisatları; zaman içerisinde çeşitli nedenlerle arızalanabilir. Atık su tesisatlarının tıkanması ise neredeyse sıradan bir durumdur. Ancak elbette bu sıradan durum oldukça can sıkıcı sonuçlar ortaya çıkarabilir.

Bu noktada tesisat arızalarının giderilmesi ve tıkanıklıkların açılması hizmetlerini en uygun koşullarla ve en yüksek standartlarda alabilmenizi firmamız sağlamaktadır. Modern ekipmanlarımız ve uzun yıllardır edindiğimiz deneyimimiz ile sizlere mükemmel hizmeti biz sunuyoruz. Bursa ve çevresinde tıkanıklık açma dendiğinde, ilk akla gelen firmalardan birisi olarak, bu soruna sorunun niteliğine bağlı olarak, ekstra komplikasyonlar oluşturmayacak biçimde müdahale ediyoruz.

Temiz su hatlarındaki su kaçaklarının tespiti, kalorifer tesisatındaki su kaçaklarının tespiti, atık su tesisatlarında su kaçakları tespiti ve onarımı noktasında bizden hizmet alabilirsiniz. Bakır boru tesisat veya PVC tesisat sahibi olmanız bizim için hiç fark etmez. İhtiyaçlarınıza en uygun çözümleri, sahip olduğunuz tesisatını niteliklerine uygun biçimde oluşturabiliyoruz.

Modern ekipmanlarla nitelikli çözümler

Temiz su veya atık su tesisatı olması fark etmeksizin tüm su kaçağı tespiti uygulamalarında kırıp dökmeden ve size ekstra maliyetler oluşturmadan çözümler sunuyoruz. Aynı şekilde kanal tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, logar açma ve tesisatla ilgili diğer ihtiyaçlarınızda da sizlere en doğru çözümleri sunabiliyoruz. Dijital ekipmanlar kullanılarak gerçekleştirdiğimiz tespit işlemlerinde, hata payı sıfıra yakın olduğundan, biraz da su kaçağı tespiti uygulamalarında nokta atışı yapabiliyoruz. Tıkanıklık açma uygulamalarında ise kameralı robotik sistemler kullanarak sorunun bütünüyle giderilmesi noktasında çözüm üretiyoruz. Tekrarlayan tıkanıklıklar ve arızalar, tam anlamı ile giderilmeye sorunlar gibi olumsuzluklar, bizden alacağınız hizmetler neticesinde söz konusu olmayacaktır. Bahsettiğimiz gibi problemlerin giderilmesi için özel donanımlar kullanmakta ve ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayacak çözümleri üretmekteyiz. Ödeyeceğiniz her liranın karşılığını sonuna kadar alabilmeniz için, biz elimizden geleni en iyi şekilde yapıyor olacağız. Sahip olduğumuz donanım ve deneyim, tüm ihtiyaçlarınız için elimizden en iyisinin gelmesini sağlamaktadır.

 

Samimiyetle en başarılı çözümleri üretiyoruz.

Yaşam alanlarının en önemli gereksinimlerinden olan su tesisatlarında ortaya çıkan arıza ve tıkanıklık problemlerini tam anlamı ile gidermek oldukça önemli bir hizmet detaydır. Onun tıkanıklık açma uygulamalarında, belli ölçüde akış elde ettikten sonra sorunun giderildiğini iddia etmek doğru değildir. Zira kanal içerisinde kalacak herhangi bir katı bileşen, kısa zamanda sorunun tekrarlanmasına neden olabilir. Bu durumda verilen hizmetin de bir anlamı olmayacaktır. Benzeri şekilde su kaçağı tespiti ve arıza giderilmesi uygulamalarında da, eksiksiz tespit ve onarım yapılması büyük önem taşımaktadır. Kısa ve orta vadede yenilenen arızaların ortaya çıkmaması Ancak bu şekilde mümkün olacaktır.

Biz firma prensiplerimiz kapsamında, sizlere samimiyetle en doğru çözümleri sunarız. Maliyetlerden kaçınmak pahasına, geçici ve ucuz çözümlere yönelmek yerine, sizleri en doğru biçimde bilgilendirerek mutlak sonuçlara ulaşmanızı sağlarız. Sizlerle bir seferlik çalışmalar yapmak değil, her türlü tesisat ihtiyacınızda sizinle birlikte olmayı umuyoruz. Bu noktada sizi yanıltmadan, ihtiyacınız olanı tespit edip, makul maliyetlerle sunumu gerçekleştiriyoruz. Bursa ve çevresinde tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti, logar açma ve diğer tesisat ihtiyaçlarınız için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Uzman personellerimiz, ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde karşılamak üzere hizmetinizde olacaktır.