Fatih Mahallesi, 2. Keskin Sk.No:35, 16140 Osmangazi / Bursa
24 Saat - 7 Gün Hizmet
Page Title BG
Gömme Rezervuar Tamiri

Başlıklar

Bursa Gömme Rezervuar Tamiri

Profesyonel bir tesisat gerektiren gömme rezervuar, orijinal parça ve iyi marka kullanımında uzun süre ciddi sorunlara yol açmayacaktır. Rezervuar arızalarında sizlere destek olacak olan ekibimiz, kısa zamanda adresinize gelerek gömme rezervuar tamiri yaparak, klozet ve alaturka tuvalet modellerinin önemli sifon parçalarından biri olan rezervuar kısmının değişimini ya da arızasının giderilmesin sağlayacaktır.

Gömme rezervuar sistemleri

Duvara gömülü bir şekilde monte edilmekte olan gömme rezervuar, tecrübeli bir tesisatçı sayesinde kolay bir şekilde monte edilip, arıza durumlarında da çıkartılabilmektedir. Genellikle iç mekanizmasının bozulması nedeniyle aşırı su tüketimine neden olabilen bu yapı, tıkanıklık ve su biriktirmeme gibi sorunlarla da karşılaşmanıza neden olabilecektir. Rezervuar iç takımlarının değişimi, tamiri ve arıza tespiti için marka donanımına uygun malzemelerin kullanılması çok önemlidir. Gömme rezervuar tamiri, panel, çerçeve vidalar ve baskı parçası gibi iç ve dış mekanizmalara sahip olup, profesyonel bir şekilde yapılmadığı zaman daha büyük masraflara neden olabilmektedir. Bursa tesisat tamiri ve hizmetleri için bizimle iletişim kurarak, kısa zamanda arızanın üstesinden gelinmesini sağlayabilirsiniz.

 

Gömme Rezervuar Tamiri Nasıl Yapılır?

Panel ve çerçeve mekanizmasıyla duvara gömülü bir şekilde çalışmakta olan gömme rezervuar, öncelikle panel kısmının esnetilerek çıkartıldığı bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda çerçeve kısmında vidalar sökülür, su akışı vanadan kesilir ve koruyucu kapak çıkartılır. Boşaltma grubunun yerinden çıkartılmasıyla rezervuar iç takımlarındaki arıza tespit edilerek, arızalı parça çıkartılır ve yerine yeni orijinal parça monte edilir.

İç takımların değişmesi, dış panellerin yenilenmesi içi gömme rezervuar tamiri hizmetimizden yararlanarak, işi ustalarımıza bırakabilir, problemin kısa zamanda çözülmesini sağlayabilirsiniz. Revervuar arıza ve onarımı aynı zamanda değişim ya da montaj işlemleri için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

Gömme Rezervuar Arızası Nedir Ve Neden Olur?

Su depolama ve su aktarma görevine sahip olan gömme rezervuar, iç takımlar ve dış takımlar olarak ikiye ayrılmaktadır. Genellikle iç takımların kireçlenmesi, tortu ve kir biriktirmesi nedeniyle suyun basınç kısmı ya da gider kısmı arızalanabilir. Bu kısımların temizlenmesi, arızalı olan parçanın çıkartılması durumunda sorun tamamen çözüme ulaşacaktır. Ancak kireçlenme durumlarının ilerlemesi durumunda gömme rezervuar yapının tamamen sökülmesi ve yerine yenisinin takılması gerekecektir. Bu nedenle gömme rezervuar tamiri için bizimle iletişime geçerek sorun çok fazla büyümeden tamir hizmetimizden yararlanabilir, tesisat hizmetlerimizden kısa zamanda yararlanabilirsiniz.

 

Gömme Rezervuar Montajı

Kaliteli ve güvenilir gömme rezervuar sistemlerinin monte edilmesi, eskisinin çıkartılıp yenisinin takılması işlemleri için bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Rezervuar haznesinin değişimi, iç takımlarının onarılması ve eski parçaların orijinal parçayla değiştirilmesi işlemleri yapar sıhhi tesisat alanında ihtiyacınız olan bütün hizmetleri anında yerine getirerek size profesyonel bir hizmet sunmaya özen gösteririz.

 

Bursa Tesisat Hizmetimiz

Sıhhi tesisat alanında hizmet vermekte olan firmamız, alt yapı tadilatı ve mutfak, banyo lavabo hizmetleri için profesyonel bir ekibe sahiptir. Bursa gider açma işlemleri başta olmak üzere rezervuar montajı, tamiri ve bakımı için de bizimle iletişim kurarak kısa zamanda problemlerin üstesinden gelebilirsiniz. Profesyonel bir hizmet her zaman ayrıcalıklı bir şekilde tesisat kullanımı verecektir.

 

7/24 Rezervuar Tamiri

Gömme rezervuar tamiri hizmetimizi haftanın her günü ve günün her saati yapabilmekte, anında adresinize gelerek problemlerin üstesinden gelmekteyiz. Gömme rezervuar sistemleri kireçlenme ve tıkanma yaptığında boşuna bir çalışmaya neden olur, fazla su faturası ödemek zorunda kalırsınız. Hem suyun tüketimi hem de faturaların kabarık gelmemesi için bizimle iş birliği yapabilirsiniz.