Fatih Mahallesi, 2. Keskin Sk.No:35, 16140 Osmangazi / Bursa
24 Saat - 7 Gün Hizmet
Page Title BG
Lavabo Açma

Başlıklar

Lavabo Açma

Banyo ve mutfak lavabolarının tıkanıklıklarının giderilmesi ve tesisat problemlerinin üstesinden gelinmesi için Bursa gider açma firmamızla iletişime geçerek, kısa zamanda tesisat probleminizi çözebilirsiniz. 7/24 size destek olacak olan firmamız ve profesyonel ustalarımız, kırma ve dökme işlemi olmadan tıkanıklık problemlerine kesin çözümler sunacak, evinizde ya da iş yerinizde kısa zamanda işlemin tamamlanmasını sağlayacaktır.

Lavabo tıkanıklığı açma hizmetimiz

Banyo ve mutfak alanında kullanılmakta olan lavabolar, tıkandıklarında suyun geç gitmesine neden olabilir, daha da kötüsü etrafa kötü bir koku salınmasını sağlayabilir. Bunun için kullanılan lavabo aç gibi kimyasal ilaçlar, eğer sorun tam anlamıyla bilinmiyorsa yetersiz olacaktır. Bursa üzerinden verdiğimiz lavabo açma hizmetimizde, öncelikle problemlerin neden kaynaklı olduğunu akustik cihazlarımız ve kameralı sistemlerimizle analiz eder, daha sonra işleme koyuluruz. Sizlere vereceğiniz kesin çözüm odaklı hizmet anlayışımızla kısa zamanda lavabo tıkanıklıkları giderilecek, banyo ve mutfak lavabolarınız eski seyrine dönecektir.

 

Banyo Lavabo Açma

Banyo gideri kullanılan kişisel bakım ürünlerinden ve saç birikintilerinden kaynaklı tıkanabilmektedir. Bunun nedeni bazen tesisat problemleri olsa da bazı durumlarda yanlış kullanımda olmaktadır. Öncelikle banyo gideri ve lavabosunun iç kısımlarının akustik cihazlar ve kameralı sistemlerle kontrol edilmesi üzerine kırma ve dökme işlemi olmadan işleme başlanacaktır. Lavabo ya da gidere makine ile müdahale edilerek, içerisindeki yabancı maddelerin çekilmesiyle problemin üstesinden geliniz. Yaşam alanınızı kirletmeden ve vaktinizi çok almadan yapılacak olan bu işlemlerimiz, %100 müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirilecek problemin tamamen giderilmesi sağlanacaktır.

Banyo gideri ve lavabolarınıza kimyasal müdahalede bulunmadan önce bizimle iletişime geçerek lavabo açma hizmetimizden yararlanabilir, sorunun tamamen çözülmesini sağlayabilirsiniz.

 

Mutfak Lavabo Açma

Mutfak lavabosunda biriken yemek artıklarının ve yağ arıklarının tamamen temizlenmesini sağlayacak olan makinelerimiz, profesyonel ustalarımız tarafından sorunun %100 tespit edilmesiyle birlikte işleme koyulacaktır. Evinizi kirletmeden, kırma ve dökme işlemi yapılmadan kullanılacak makineli temizleme sistemlerimiz, direkt boruya müdahale edilmesini sağlayacaktır. Mutfak gideri açma işlemleri için bizimle iletişim kurarak, kısa zamanda sorunu üstesinden gelebilir, tesisat problemlerinin çözülmesini sağlayabilirsiniz.

 

7/24 Sıhhi Tesisat Hizmetimiz

Gider açma, boru tesisatı ve klozet tesisatı kurma hizmetlerimizden de yararlanabileceğiniz firmamız, patlama ve taşma durumlarında da 7/24 iletişim kurabileceğiniz profesyonel ustalara sahiptir. Bizimle hemen iletişim kurarak, tesisat problemlerinin üstesinden gelerek, kısa zamanda hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma disiplinimizle size garantili bir tesisat süreci geçirmenizi sağlarız.