Fatih Mahallesi, 2. Keskin Sk.No:35, 16140 Osmangazi / Bursa
24 Saat - 7 Gün Hizmet
Page Title BG
Tıkalı Banyo Gideri Nasıl Açılır?

Başlıklar

Robot Cihazlarla Kırmadan Tuvalet Açma

Sıhhi tesisat alanında hizmet vermekte olan Bursa tesisat firmamız, tıkanık banyo gideri nasıl açılır konusunda sizlere 7/24 hizmet sağlamaktadır. Evlerin ve iş yerlerinin banyo, lavabo ve klozet gibi tıkanıklık problemlerinin üstesinden gelinmesi için bizimle iletişime geçerek, kısa zamanda uygun fiyata hizmet alabilirsiniz.

Banyo gideri tıkanıklık nedenleri

Tıkanık banyo gideri nasıl açılır sorusundan önce nedenleri de analiz etmek son derece önemlidir. Bazen eski alt yapı sorunlarından bazen de giderin kir ve kireç toplamasından kaynaklı tıkanıklıklar olabilmektedir. Bursa gider açma konusunda profesyonel olan firmamız, sizlere kırma dökme yapmadan kısa zaman da banyo giderinin açılması için yardımcı olacak, banyonuzu temiz bir şekilde bırakacaktır.

 

Kırma Ve Dökme Olmadan Tıkanıklık Açma

İlerleyen teknolojinin verdiği imkanlarla kullandığımız akustik cihazlar ve kameralı sistemlerle tıkanıklığı kırma dökme yapmadan tespit eder kısa zamanda son teknoloji cihazlarımızla boruların açılmasını sağlarız. Etrafa kir ve pislik saçmadan yapılacak olan bu işlemim, kullandığımız basınçlı çekme makinelerimizle gerçekleşecek ortalama 10 ile 20 dakika arasında sona erecektir. Tıkalı banyo gideri nasıl açılır; kameralı sistemlerle sorun tespit edilir, sorunlu olan noktaya direkt makinelerle müdahale edilir ve kısa zamanda problemin üstesinden gelinir. Kullandığımız kaliteli ekipmanlar ve profesyonel ekip arkadaşlarımızla tıkanıklık problemlerinin giderilmesi için etrafa zarar vermeden, çevreyi rahatsız etmeden anında tıkanıklıkların açılmasını sağlarız.

 

Tıkalı Banyo Gideri Nasıl Açılır; Tıkalı Gider Açma Hizmetimiz

Tıkalı gider açma hizmetimiz, evlerin ve iş yerlerinin giderlerinde biriken kirecin çözülmesi ya da kir ve pisliğin makineyle çekilmesi şeklinde ilerlemektedir. Bursa gider açma hizmetimiz, sizi ve çevrenizi rahatsız etmeden kısa zamanda sonuç odaklı bir şekilde çözülerek, giderin eski seyrine dönmesi sağlanacaktır. Zararlı olmayan kimyasal maddelerle yapılacak olan kireç çözme işlemi, etrafa kötü koku yayılmadan ve etraf kirletilmeden makineler aracılığıyla yapılacak, kısa zamanda problem çözülecektir.

Tıkalı giderin içerisinde bulunan yabancı maddeler tespiti için kullanacağımız çekme makineleri ile ileri geri su atımı ve çekimi yapılarak, tıkanıklığın tamamen ortadan kalkması sağlanacaktır. Uzun süreli kullanım için her zaman hizmetimizde olan firmamız, tesisat işleminden sonra size garanti verebilmektedir.

 

Logar Tıkanıklığı Açma

Profesyonel kadromuzla, kırma ve dökme yapmadan logar tıkanıklıklarını giderilmesi için Bursa tesisat firması olarak uzun yıllar çalışmaktayız. Logar yapısı gereği tıkanmaya ve etrafa bu nedenle kötü koku yaymaya çok müsaittir. Bunun çözülebilmesi için kısa zamanda tesisat ustasının hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Kalitesiz ve kötü bir tesisat problemin büyümesine ve logarın taşmasına neden olmaktadır.

 

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklıkları nedenleri genellikle büyük parça artıklarının, yap dökülmelerinin ve kireçlenmelerin sonucunda olabilmektedir. Bu alanda profesyonel bir hizmet vermekte olan ustalarımız, lavabonuzun borusunun temizlenmesi için son teknoloji cihazlar kullanarak açılmasını sağlayacak, eski seyrine dönmesi için özenle çalışacaktır. Lavabo ve klozet tıkanıklıkları için kullanmakta olduğumuz kimyasallar ve cihazlar etrafa ve size zarar vermeyecek şekilde kullanılmakta, bu alanda hizmet kalitesi yönünden garanti verilmektedir. Kırma ve dökme olmadan, kir, kireç ve kalıntıların tamamen temizlenmesi yapılacaktır. Bizimle iletişim kurarak, klozet, lavabo ve gider tıkanıklıklarının giderilmesini sağlayabilirsiniz.

 

7/24 Sıhhi Tesisat Hizmetimiz

Su akıntıları, sızıntıları ve gider tıkanıklıkları alanında hizmet vermekte olan firmamız, profesyonel bir şekilde hizmet almanızı sağlayacak, uzun süre tesisat hizmetine gerek duymamanıza imkan verecektir. Uzman ekip arkadaşlarımızla gider tıkanıklıkların giderilmesi için iletişime geçerek, her türlü tesisat alanında hizmet alabilirsiniz. Su kaçağı, tıkanıklıklar ve boru patlama durumlarında 7/ 24 hizmet vermekteyiz.