Fatih Mahallesi, 2. Keskin Sk.No:35, 16140 Osmangazi / Bursa
24 Saat - 7 Gün Hizmet
Page Title BG
Bursa Lavabo Tıkanıklığı Açma

Başlıklar

Bursa Lavabo Tıkanıklığı Açma

Birçok evin ve iş yerinin sıkta başına gelen tesisat problemlerinden biri olan lavabo tıkanıklığı, boruların eski olmasından ya da lavaboya büyük parçaların atılmasından kaynaklanabilmektedir. Aynı zamanda kireç ve sıkışma durumlarında da yaşanan tıkanıklık problemleri Bursa lavabo tıkanıklığı açma hizmetiyle evinizi kirletmeden teknolojinin verdiği imkanlarla anında tamir edilecektir.

Lavabo tıkanıklığı nedenleri

Lavabo birçok noktada kire ve kirle birlikte suya maruz kalan yapılardan biridir. Özellikle ev yaşantısında yağların ve yemek artıklarının lavaboya dökülmesiyle oluşan tıkanıklık, gider borusunun içinde birikime aynı zamanda koku oluşmasına neden olur. Lavabonuzdaki suyun geç gitmesi, gece kötü kokuların yayılması lavabo tıkanmasının ilk aşamalarından biridir. Durum daha da ilerlemeden Bursa lavabo tıkanıklığı açma hizmetimizden yararlanarak kısa zamanda problemin üstesinden gelinmesini sağlayabilirsiniz.

 

Lavabo Tıkanıklığı İçin Ne yapılmalıdır?

Lavabo tıkanıklığı için öncelikle yemek artıklarını ve yağları lavaboya dökmemeye özen göstermeli, kireçlenmemesi için kireç sökücü maddeler kullanmalısınız. Ancak ne kadar dikkatli olursak olalım, bazen inşaat durumlarından kaynaklı da lavabo boruları tıkanıklığa neden olabilir. Bunun için Bursa sıhhi tesisat firmamızla iletişime geçerek lavabo borusunun değişimi ya da temizlenmesi için yardım alabilir, sorunun neden kaynaklandığını anlayabilirsiniz. Özellikle borunun iç kısımlarındaki kireçlenmenin üstesinden gelecek olan ekibimiz, yanlış bir müdahalede bulunmadan önce yardımcı olacak, sizi ev ya da iş yeri lavabo tıkanıklığı problemlerinden kurtaracaktır.

 

Kırmadan Ve Dökmeden Lavabo Gideri Açma

Kullandığımız son model tesisat malzemeleriyle, evinizin ya da iş yerinizin tesisat yapılarını sökmeden ve kırmadan sorunu tespit eder kısa zamanda tesisat işleminin yapılmasını sağlarız. Kullandığımız profesyonel makinelerle tıkanıklığın tespitini yapar, aynı zamanda bu direkt boruya müdahale ederek pislik ve kalıntıların etrafa saçılmadan çekilmesine olanak tanırız. Bursa gider açma ofis, ev, okul ve diğer toplu yaşam alanlarında sizin ve çalışanlarınızın rahatsız olmadan işlemin gerçekleştirilmesine özen gösterir, mutfak ya da banyonuzu bize teslim ettiğiniz gibi bırakırız

 

Robotla Lavabo Açma Nedir?

Bursa robotla lavabo açma hizmetimizde, lavabonun kırılmadan ve dökülmeden problemin neden kaynaklandığını tespit eder, direkt sorun olan noktaya müdahale etme imkanı buluruz. Tecrübeli ve profesyonel ustalarımızla robot kullanarak uygulayacağımız Bursa lavabo tıkanıklığı açma hizmetimiz, sizi ve çevrenizdeki kimseyi rahatsız etmeden temiz bir şekilde gerçekleştirme imkanı sunmaktadır. Tıkanık lavaboların açılması için kullandığımız kimyasalsız işlemler, direkt makinelerle gerçekleştirilerek temiz bir şekilde yerine getirilecek, anında çözüme ulaşılacaktır.

 

Bursa Lavabo Tıkanıklığı Açma Hizmetimiz

Bursa lavabo tıkanıklığı açma hizmetimiz, hem evinizde hem de iş yerinizde haftanın her günü ve her saati hizmet vererek sorunun üstesinden gelmenizi sağlayacaktır. Lavabo borularının değiştirilmesi, zararsız maddeler kullanılarak temizlenmesi ve lavabo tesisatının yeniden kurulması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lavabo tıkanıklığının giderilmesi için Bursa gider açma hizmetinde çalışmakta olan ekibimiz, son dönemin en iyi teknolojik makineleriyle evinizi ya da iş yerinizi kirletmeden kısa zamanda açma işlemini gerçekleştirecektir. Tesisat arızalanmalarında kullandığımız makineler, lavabo giderine takılarak, borunun basınç ve çekim kuvvetiyle temizlenmesini sağlayacak hızlı bir şekilde problemin üstesinden gelinmesine yardımcı olacaktır. İş yerinizi ve evinizi kirletmeden tesisat hizmeti veren tecrübeli ekibimizle tanışabilirsiniz.

 

Bursa Lavabo Tıkanıklığı Açma; 7/24 Tesisat Hizmeti

7/24 çalışmakta olan firmamız, tecrübeli ustalarımızla her türlü tesisat problemine anında çözüm odaklı yaklaşılmasını sağlayacaktır. Kolay ve hızlı bir şekilde yapılacak olan tesisat tadilatları, son model makinelerle gerçekleştirilerek evinizin ya da iş yerinizin zarar görmesine imkan verilmeyecektir. Tesisat firmamızın kalitesinden faydalanacağınız hizmetlerimizle anında tanışabilir 7/24 bizimle irtibata geçebilirsiniz.