Fatih Mahallesi, 2. Keskin Sk.No:35, 16140 Osmangazi / Bursa
Mail: info@bursadagideracma.net
24 Saat - 7 Gün Hizmet
Takip Edin:
Page Title BG
Mutfak Gideri Açma

Mutfak lavaboları etkin olarak evde kullandığımız gider noktalarından biridir. Genellikle yemek artıklarının ve yağ atıklarının neden olduğu tıkanıklardan kaynaklı uzun süreli bir probleme neden olmaktadır. Bursa gider açma hizmetimizden yararlanarak, kırma ve dökme olmadan mutfak lavabosu açma hizmeti alabilir, uzun vadede tıkanıklıkların giderilmesini firmamız sayesinde sağlayabilirsiniz. Mutfak gideri açma nasıl yapılır?

Mutfak lavabo tıkanıklığı nedenleri

Mutfak lavabosu hem tesisat nedenlerinden hem de kullanım şeklinden dolayı kolay bir şekilde tıkanabilmektedir. Çoğu zaman yemek artıklarının boruda kalması nedeniyle tıkanıklık problemi yaşansa da kireç ve yağ kalıntıları uzun vadeli bir tıkanıklık problemi yaşanmasına neden olabilir. Mutfak gider açma işlemleri için kullanacağız lavabo açlar, bu noktada sadece geçici olarak bir çözüm üretebilir. Aşırı kullanılan kimyasallar, lavabo borularının yıpranmasına içerisinde yer alan kalıntıların daha da birikmesine neden olabilmektedir.

Bursa üzerinden hizmet vermekte olan firmamız, bu aşamada problemin neden kaynaklı olduğunu analiz eder, kırma ve dökme işlemi yapmadan tıkanıklığın açılmasına yardımcı olur. Profesyonel ustalarımız sizlere bu alanda destek olacak, uzun vadede tıkanıklık problemi yaşamamanızı sağlayacaktır.

 

Mutfak Gideri Açma; Nasıl Açılır?

Yanlış yöntemlerden biri olan direkt boruyu çıkarma ya da boruya yönelik kimyasal uygulamalar yapma, tesisat problemlerine neden olabilmektedir. Bu nedenle çözüm odaklı yaklaşacak olan ustalarımız, mutfak gider açma işlemlerinde akustik cihazlar ve kameralı sistemler kullanacaktır. Öncelikle tıkanıklık problemin neden kaynaklandığı çözülür daha sonra kullandığımız son teknoloji makinelerle lavabo içindeki tıkanık bölge açılır.

Evinizi ya da yaşam alanınızı kirletmeden yapılacak bu işlem, 5 ile 15 dakika arasında sürecek zamanınızı çok almadan hemen üstesinden gelinecektir. Giderin temizlenmesi ve su akışının sağlanması için biz teslim etiğiniz gibi size bırakılacak, uzun vadede tesisat problemi yaşamamanız amaçlanacaktır.

 

Kırma Ve Dökme Olmadan Gider Açma

Eski yöntemleri eskide bırakan firmamız, gider tıkanıklığının tamamen üstesinden gelmek için analiz yöntemini kullanmaktadır. Bunun için öncelikle borunun içine kameralı sistemlerle girecek, daha sonra tıkanma probleminin kaynaklarına göre işlem yapacaktır. Mutfak gideri açma işleminin tamamen başarılı bir şekilde yapılması için öncelikle analiz şarttır. Profesyonel ustalarımız sizlere kullanım alanında yaptığınız yanlışlar hakkında da bilgi vererek, kırma ve dökme olmadan sorunun üstesinden gelinmesini sağlar.

Profesyonel ve hızlı bir tesisat hizmeti için bizimle iletişim kurarak, mutfağınızın tıkanıklıktan ve tıkanıklık nedeniyle oluşan kötü kokudan arınmasını sağlayabilirsiniz.

 

7/24 Sıhhi Tesisat Hizmetimiz

Mutfak, banyo ve klozet tıkanıklıklarının %100 başarılı bir şekilde çözülmesi için Bursa üzerinden hizmet vermekte olan firmamız, sizlere gece ve gündüz yardımcı olacaktır. Tesisat problemlerinin aşılması, patlama ve taşmalara karşı önlem alınması için firmamızla iletişim kurun, size hemen geri dönüş yaparak adresinizde hizmet vermeye devam edelim. Müşteri memnuniyeti profesyonel bir hizmet için her zaman yanınızda olmaya devam ediyoruz.