Fatih Mahallesi, 2. Keskin Sk.No:35, 16140 Osmangazi / Bursa
24 Saat - 7 Gün Hizmet
Page Title BG
Mutfak Tıkanıklığı Açma

Başlıklar

Mutfak Tıkanıklığı Açma

Mutfak tıkanıklığı açma için profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız, Bursa gider açma hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Lavaboların uzun süre tıkanması ve su geçişinin sağlanamaması nedeniyle borular kireçlenebilir aynı zamanda kötü bir kokuya da neden olabilir. Kırma ve dökme işlemi yapmadan, 5 ile 15 dakika arasındaki bütün gider açma işlemlerini yapacak olan firmamız, size çözüm odaklı bir hizmet sağlayacaktır.

Mutfak tıkanıklığı nasıl açılır?

Mutfak lavabo kullanımında, yemek artıklarından ve yağ atıklarından kaynaklanan birçok tıkanma nedenleri vardır. Özellikle yanlış tesisat, kimyasal madde kullanımı aynı zamanda kirece dayalı problemler kısa zamanda giderilmeyebilir, daha büyük tesisat problemlerine neden olabilir. Bu nedenle evinizdeki yöntemlere başvurmadan önce mutfak tıkanıklığı açma hizmetimizden yararlanarak, profesyonel ustalarımızın problemin neden kaynaklandığını bulmasını sağlayabilirsiniz.

Kullanacağımız akustik cihazlar ve kameralı sistemlerle lavabo giderinden boruya ulaşarak, tıkanık bölgenin problemlerini analiz ederiz. Bu işlem sırasında yaşam alanızı kirletmez, kırma ve dökme işlemi yapmadan kısa zamanda makine sistemimizle borunun %100 temizlenmesini sağlarız.

 

Mutfak Tıkanıklığı Açma; Akustik Cihazlarla

Akustik cihazlar lavabonuzun alt ve üst kısmından dinleme yapılarak tıkanıklığın hangi noktada olduğunu saptamamıza yardımcı olacaktır. Bu sistem sayesinde hem tesisat işlemi kısa sürer hem de kırma ve dökme işlemi yapılmadan makinelerle temizlik sağlanır.

Lavabonun iç kısımlarındaki akıntılar ve patlakların da bulunmasını sağlayan akustik cihazlarımız, eğer lavabo tıkanıklığı açma ihtiyacınız varsa, lavabonuz akıntı yapıyorsa ya da duvarlarda nem ve rutubete neden oluyorsa bu probleminde çözülmesini sağlayacaktır. Bursa üzerinden yaptığımız sıhhi tesisat hizmetimiz, 7/24 tıkanıklık açma ve sızmalarla başa çıkmak için profesyonel ustalarla çalışmaktadır. Bizimle iletişim kurarak, anında tesisat hizmeti almaya başlayabilirsiniz.

 

Lavabo Boru Tesisatı Hizmetimiz

Lavabo borularının değişmesinde ya da patlama durumlarına karşı müdahale edilmesinde profesyonel olan firmamız, sizlere kısa zamanda temiz bir sıhhi tesisat hizmeti sunacaktır. Evinizin gider tesisatının yenilenmesi ve lavabo düzeneğinin tekrar kurulması için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Lavabo açma, boru değişimi ve lavabo kurulumu için hızlı ve profesyonel hizmetlerimizle her zaman yanınızdayız.

 

Gider Temizleme Ve Açma Hizmetimiz

Evinizdeki giderlerin temizlenmesi ve tıkanıklıklarının açılması için kullandığımız son dönemin en iyi cihazlarıyla, kırma ve dökme işlemi yapmadan tesisat hizmetimizi yerine getiririz. Mutfak tıkanıklığı açma hizmetimizin yanı sıra, sızıntıların ve boru patlaklarının tespit edilmesi aynı zamanda tesisat sistemlerinin kurulması için 7/24 bizimle iletişim kurarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.