Fatih Mahallesi, 2. Keskin Sk.No:35, 16140 Osmangazi / Bursa
24 Saat - 7 Gün Hizmet
Page Title BG
Gider Açma İşlemleri

Başlıklar

Gider Açma İşlemleri

Yaşam merkezlerinde kullanılan atık suların kanalizasyon sistemine ulaşması pis su giderleri sayesinde gerçekleşir. Tıkanan bu giderlerin açılması ise tıkanıklık giderme firmalarının uzmanlık alanına girer. Gider açma işlemleri, profesyonellik isteyen önemli konular içerisinde yer almaktadır.

İş hayatımızı ve günlük hayatımızı aksatan pis su gider tıkanıklığı, hızlı, etkili ve pratik bir şekilde giderilmesi gereken bir problem olarak karşımıza çıkmaktadır. Gider açma konusunda rakiplerini geride bırakan firmamız, güncel yöntemlerle tıkanıklık açmaktadır. Konforlu yaşamın bir parçası olan ve su tesisatı kadar önemli olan pis su giderleri, profesyonel ekipler tarafından kullanılabilir hale getirilmelidir.

Hızlı servis imkanı

Pis su gideri açma işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi adına çözüm odaklı hareket eden firmamız, işini hızlı yapan servis elemanlarına ihtiyaç duymaktadır. Elemanlarımız işinin ehli olan ve gerekli belgelere sahip profesyonel kişilerdir. Ekip anlayışı ile hareket ederler ve tıkanıklık açma işleminde oldukça başarılıdırlar.

Deneyimli ve aynı zamanda tecrübeli hizmet programını uygulayan servis ekibimiz;

  • Tuvalet Tıkanıklığı
  • Pimaş Açma
  • Gider Açma
  • Kanal Açma
  • Banyo Gideri Açma
  • Logar Yeri Bulma

Gibi konularda profesyonel özelliklere sahiptir. Hizmette her zaman için kaliteyi ön plana alan elemanlarımız, hafta içi ve hafta sonu hizmet vermektedir.

 

Kameralı Cihaz Kullanıyoruz

Bursa ve çevresi için etkili tıkanıklık açma çözümleri sunan şirket elemanlarımız, özel cihazlarla hareket etmektedir. Tıkanıklık açma işleminde kırarak veya dökerek tıkanıklık açma dönemi sona erdi. Tıkanıklık açma işlemlerinde kameralı ve akustik özelliğe sahip profesyonel cihazları kullanıyoruz.

Cihaz kullanımında ve diğer kategorilerde oldukça başarılı olan personelimiz, mükemmel sonuç elde etmek için öncelikle ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Ekspertiz hizmetinin asıl amacı çıkabilecek aksaklıkların önceden tespit edilebilmesidir.

 

Yerinde İnceleme Önemlidir

Yapılacak tamir ve bakım işleminin kesin sonuç vermesi için ilk aşamada elemanlarımız yerinde inceleme işlemi gerçekleştirmektedir. Tıkanan wc, banyo ve mutfak gibi yerlerin tesisat haritası incelenmektedir. Yapılan inceleme sonunda kameralı cihazlarla takalı olan nokta tespit edilmektedir.

Kullanma süresi dolmuş eski giderler, zamanla tıkanır. İç kısımda pislik birikir ve tortu haline gelir. Borunun içi daralmaya başlar. Belli bir süre sonra taşlaşan tortular boruyu tam anlamıyla tıkar. Bu durumda profesyonel makinelere ihtiyaç duyulmaktadır.

gider açma işlemleri

 

Açma İşleminde Kameralı Cihazları Kullanıyoruz

Kameralı cihazlar ve özel makineler boruları iç kısımdan temizler ve boruları kırmadan tıkanıklığı açar. Bu işlem esnasında fayanslar, mermerler ve diğer bölümlerde tahribat gerçekleşmez. İnşaat artığı bırakmadan profesyonel bir şekilde gider açma işlemi elemanlarımız tarafından pratik bir şekilde gerçekleşmektedir.

 

Profesyonel Tıkanıklık Açma

Pis su gideri veya logar olarak isimlendirilen tesisat sistemi, tıkandığı zaman hayatı felç eder. İş hayatı da bir anda durma noktasına gelir. Bu nedenle hızlı ekiplere ihtiyaç duyulmaktadır. Bursa kanalizasyon açma işlemlerinde uzman elemanlarımız, acil durumlarda en kısa zamanda adresinize gelmektedir. Kanalizasyon açma işleminde deneyimli ve aynı zamanda tecrübeli servis elemanlarına ihtiyaç vardır.

Kanalizasyon, pis su gideri, pimaş veya logar açma kategorisinde profesyonel çözümler sizin için büyük kolaylık sağlayacaktır. Sıradan veya amatör yöntemler, işin uzmanı olmayan firmalar, gider tesisatına zarar vermektedir. Ayrıca tıkanıklığı tam anlamıyla açamazlar ve gider tekrar tıkanır.

Pratik ve etkili yöntemlerle gider tıkanıklığı açan servis elemanlarımız, istediğiniz süre zarfında pis su giderlerini sorunsuz bir şekilde açabilmektedir. Mutfak, banyo, tuvalet ve benzeri birçok mekanın pratik bir şekilde kullanılabilmesi sağlıklı pis su giderlerine ihtiyaç vardır. Bu konuda uzman çözümler, pis su giderlerinin problemsiz bir şekilde kullanımını sağlamaktadır.