Fatih Mahallesi, 2. Keskin Sk.No:35, 16140 Osmangazi / Bursa
24 Saat - 7 Gün Hizmet
Page Title BG
Bakır Boru Kaynağı

Başlıklar

Bakır Boru Kaynağı

Hafif ve kurulumu kolay olan bakır boru, birçok su tesisatı alanında kullanılmakta olan dayanıklı maddelerden biridir. Bursa üzerinden hizmet vermekte olan firmamız, profesyonel ustalarımızla birlikte bakır boru kaynağı yaparak, kaçak durumlarının giderilmesini ve alt yapının sağlamlaştırılmasını sağlamaktadır. Tüm bakır tesisat kurulumu ve tadilatı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bakır boru kaynağı hangi alanlarda kullanılmaktadır?

Korozyona dayanıklı olan bakır maddesi, çoğu tesisat alanında kullanılan hafif ve dayanıklı malzemeler arasında yer almaktadır. Paslanmaz ve kir tutmaz yapısıyla bilinen bakır borular, özellikle su geçişi için ideal maddelerden biridir. İçersinde bulunan anti mikrobiyal yapı nedeniyle çeşme suyundan, kalorifer peteklerine kadar birçok noktada ideal bir tesisat sistemi oluşturulabilmektedir. Ancak ince yapısı nedeniyle uzun yıllar kullanıma dayanamayabilir, delinme ve çatlama gibi problemlerle karşılaşmanıza neden olabilir. Bakır boru kaynağı bu problemin hemen üstesinden gelinmesini sağlayacak kısa zamanda tedbir alınmasına neden olacaktır. Kısa zamanda bakır boru tesisat problemlerinin üstesinden gelinmesi için ekibimiz adresinize gelecek ve profesyonel bir hizmet sunacaktır.

Bakır Boru Kaynağı; Tesisat Soruları Nelerdir?

Uzun yıllar kullanılan bakır borular, yüksek asit değerleri nedeniyle bazen suyla reaksiyona girebilmektedir. İnce yapısı her ne kadar avantajlı olsa da bazı durumlarda borunun fiziksel bozulmasına neden olabilir, delinme ve çatlamalarla kendini belli edebilir. Özellikle uzun süre kullanılan bakır borular, bazen iç kısımlarının korozyona uğraması nedeniyle suya bakır tadını verebilecek, suyun lezzetini bozabilecektir. Basınca karşı hassas olması nedeniyle, uzun kullanımlarda tesisatın baştan sona değiştirilmesi gerekebilir, yenilenmesi bu noktada çok gerekli olabilir. Çünkü paslanmasa da içerisinde bulunan maddeler insan sağlığına zararlı bir noktaya dönüşmektedir. Aynı zamanda delinme ve çatlama durumlarında sızıntı yapacak, duvarların ya da tavanın suya maruz kalmasına neden olacaktır. Bakır boru kaynağı hizmeti veren firmamız bu durumlarda iletişim kurabileceğiniz ustalara sahiptir.

Bakır Boru Tesisat Sızıntısı ve Korozyon Belirtileri

Bursa tesisat firmamız, çoğu zaman tesisat hizmetinde boruların uzun yıllar boyu kullanılması ve insan sağlığına zararlı bir şekildeyken farkında olunmaması üzerine ne yazık ki tespitlerde bulunmuştur. Bakır borular sızıntı yaptığında hemen kendini belli eder, tavan ve duvarlarda su birikintileri, çatlaklar ve küflenmeler oluşturabilirler. Bu durumda bakır boru kaynağı hizmeti vererek hemen sorunun üstesinden gelinebilmektedir. Ancak korozyon bozukluklarının anlaşılması biraz daha zaman alabilmektedir. Bunun için duşunuzda ya da küvetinizde rastlayacağınız deniz mavisi ya da yosun yeşili su lekelerine dikkat etmelisiniz. Bu korozyona dair büyük bir mesaj olabilmektedir. Aynı zamanda su durgunluğu belirtileri de sızıntı ve çatlamayla birlikte korozyon olduğunu göstermektedir.

Profesyonel Bakır Boru Kaynağı

Uzun yıllar bu alanda hizmet vermekte olan ustalarımız, bakır boruların sızıntı ve korozyon arızalarının üstesinden gelerek kısa zamanda problemin çözülmesine destek olacaktır. Bursa gider açma hizmeti ve bakır boru tesisatları için bizimle iletişim kurarak, su kaçaklarının ve tıkanıklıklarının üstesinden gelebilir kısa zamanda problemi çözebilirsiniz.

Bursa Tesisat Hizmeti

Sizlere daha iyi hizmet vermek için profesyonel bir ekiple çalışmakta olan firmamız, bütün sıhhi tesisat hizmetleri sağlayacak, özellikle Bursa gider açma hizmetleri için yanınızda olmaya devam edecektir. Bakır boru tesisatı, tıkanıklık ve gider açma, gömme rezervuar tadilatları için anında iletişim kurarak hizmet alabilirsiniz.

Bursa 7/24 Bakır Boru Tesisatı

Tesisat alanında hizmet vermekte lan firmamız, kısa zamanda ev ya da iş yerinize gelerek bütün boru ve alt yapı sistemlerinin üstesinden gelecektir. Profesyonel bir hizmetin karşılığını alacağınız firmamıza 7/24 ulaşım sağlayabilir, acil durumlarda bizimle iletişim kurabilirsiniz.