Fatih Mahallesi, 2. Keskin Sk.No:35, 16140 Osmangazi / Bursa
24 Saat - 7 Gün Hizmet
Page Title BG
Bakır Boru Ustası

Başlıklar

Bakır Boru Ustası

Bakır boru tesisatı alanında profesyonel olan ustalarımız, Bursa tesisat hizmetlerimizde sizleri yormadan hızlı bir şekilde problemlerin üstesinden gelecektir. İçme suyu ve kalorifer boruları için tercih edilmekte olan bakır maddesi, ince yapısı nedeni ile uzun kullanımlarda patlama ya da delinme gibi problemlere neden olabilmektedir. Bakır boru ustası, lehimleme, boru değişimi ve bakır boru kurulumunda size destek olacaktır.

Doğalgaz boru hattı tadilatı

Isınma konusunda büyük bir avantaj olan doğalgaz, bakımsız ya da yanlış boru kurulumda büyük tehlikelere yol açabilmektedir. Sızıntı ve kaçakların önlenmesi için işinin ehli olan bakır boru ustası, borunun sızıntı yapma nedenini ve kaynağını tespit ederek kısa zamanda müdahale etmeye özen gösterecektir. Bu alanda profesyonel bir hizmet vermek için teknolojik cihazlarla analizler yaparak, lehimleme ve değişim noktalarında etrafa çok zarar vermeden kısa zamanda sorunun çözülmesini sağlarız. Kombi bakır seti takımları, radyatör değişimi ve petek tamiri hizmetleri için Bursa tesisat firmamızla iletişime geçebilir, sorunun anında çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Bakır Boru Ustası; Tıkanıklık Açma

Bursa gider açma alanında hizmet vermekte olan firmamız, bakır boru ustası olan ekip arkadaşlarımızla özellikle su geçişi için kullanılmakta olan bakır boruların tıkanıklıklarını kırma ve dökme işlemi yapmadan çözüme ulaştıracaktır. İnsan sağlığına zarar vermeyecek şekilde yapılacak olan bakır boru tıkanıklıklarının giderilmesi, kameralı sistemlerle tıkanık bölgenin tespit edilmesi ve direkt sorunlu noktaya müdahale edilmesi şeklince gerçekleşecektir. Banyo ve mutfak alt yapılarında kullanılmakta olan bakır boru tesisatı, uzun kullanımlarda eğrilme ve içinde yabancı maddelerin kalması sonucunda tıkanabilir, su akışında seyrelme ya da durgunluk hissettiğiniz zaman baktırmanız gereken bir durum olabilir. Bizimle iletişime geçerek bakır boru tıkanıklığının çözüme ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bakır Boru Kurulumu Ve Değişimi

Kaliteli malzemelerle yaptığımız tesisat hizmetlerimizde, özellikle bakırın ince ve narin yapısını göz önünde bulunduracak bakır boru ustası ile çalışmaktayız. Alanında profesyonel olan ustalarımız, sizi çok yormadan sadece arızalı olan boru parçasının değişimini yapabilir, eğer gerek bulunursa bütün bakır boru tesisatının yeniden kurulumu için hizmet verebilir. Uygun fiyatlı tesisat hizmetleri veren kurumsal şirketimiz, bakırın kullanım alanlarına göre lehimleme ve kaynak işlemlerinin yapılmasını sağlayacak, kısa zamanda sorunların üstesinden gelinmesine yardımcı olacaktır. Özellikle uzun süre kullanılmakta olan bakır borular zamanla oluşturacakları korozyon etkisinden arındırılarak kullanımız için yeniden açılabilecektir. Profesyonel bir hizmet için her zaman yanınızda olacak olan firmamızla istediğiniz zaman diliminde iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Bakır Boru Ustası

Bursa gider tıkanıklığı, bakır boru değişimi, lehimi ve kaynağı gibi işlemlerden önce ustalarımız kullandığı son teknoloji kameralı cihazlarla problemin neden kaynaklı olduğu tespit edilmektedir. Etrafa çok fazla zarar vermeden gerçekleştirilecek olan tamir ve tadilat işlemleri ev, ofis ve okul gibi alanlarda kusa zamanda yapılarak vaktinizden çok fazla almamayı hedeflemektedir.

Alanında profesyonel olan ustalarımız, akıntı, sızıntı ve patlama durumlarına karşı her zaman tedbirli bir şekilde adresinize gelecek sizleri yormadan tesisat problemlerinizi çözecektir.

Bursa Acil Bakır Boru Ustası

Acil durumlarda arayabileceğiniz ustalarımız, patlama ve sızıntı durumlarında hemen adresinize gelerek sorunun anında çözülmesini sağlayacak, gereken müdahaleyi anında yerine getirecektir. Mümkün olduğunca etrafa zarar verilmeden yapılacak olan bakır boru değişimleri, kaynak ve lehim işlemleri profesyonel bir şekilde tamamlanacaktır.

7/24 Tesisat Hizmeti

Profesyonel ekip arkadaşlarımızla 7/24 tesisat hizmeti verdiğimiz firmamız, sizleri yarı yolda bırakmadan anında problemin çözüleceği şekilde müdahale edilmesine odaklanacaktır. Haftanın her günü ve her saati hizmete açık olan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.