Fatih Mahallesi, 2. Keskin Sk.No:35, 16140 Osmangazi / Bursa
24 Saat - 7 Gün Hizmet
Page Title BG
Bakır Boru Tamiri

Başlıklar

Bakır Boru Tamiri

Profesyonel bir çözüm için iletişim kurabileceğiniz Bursa tesisat firmamız, bakır boru tamiri konusunda size gereken hizmeti sağlayacaktır. Bakır borular uzun kullanımlarda aşınma, delinme ve patlama gibi sorunlara neden olabilir, bu gibi durumlarda acil müdahale gerekebilir. Alanında uzman olan ustalarımızla sorunun tespiti ve çözüm kavuşturulması için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Bakır boru tamiri hizmetimiz

Bakır boru tamiri için profesyonel tesisat hizmeti almanız her zaman çok önemlidir. Doğru lehimin yapılması, patlak ya da delinmiş kısmın tamamen problemlerinden arındırılması için teknolojik aletler kullanılarak sizi çok yormadan anında müdahale edilmesi gerekecektir.

Oksitlenmiş ya da patlamış olan bakır borular çoğu zaman geç tamir edildiği için daha büyük problemlere neden olunabilmektedir. Hayatımızın neredeyse her alanında yer alan bakır borular, özellikle içme sularında ve kalorifer kullanımında büyük bir öneme sahiptir. Bunun için tesisatın tamamen değişmesi ya da lehim yapılması için bu alanda profesyonel hizmet vermekte olan Bursa tesisat firmamızla anında iletişim kurabilir, problemin üstesinden gelebilirsiniz.

Bakır Boru Tıkanıklığı

İnce ve hafif bir yapıya sahip olan bakır tesisatlar çoğu zaman içerisinde yer alan yabancı maddelerle ya da uzun kullanımlar sonucunda oluşan eğriliklerle tıkanma gösterebilmektedir. Bunun için kameralı sistemlerle tıkanıklığın nedenini çözer, kırma ve dökme yapmadan önce sorunun neden kaynaklandığını tespit ederiz. Bursa gider açma işinde usta olan ekibimiz, son model aletlerle tıkanıklıkları kameralı sistemlerle tespit ederek, direkt sorunlu noktaya müdahale etmektedir. Bakır boru tamiri için alacağınız profesyonel hizmetimiz, kullandığımız son teknoloji cihazlarla hemen çözülecek sizi ve çevrenizi rahatsız etmeden kısa zamanda tıkanıklık problemi çözülecektir. Bizimle iletişime geçerek, bakır boru tıkanıkları için hizmetlerimizden 7/24 yararlanabilirsiniz.

Bakır Boru Arızalı Parça Değişimi

Patlamış ya da yıpranmış bakır boru değişimi için kaliteli malzemeler kullanacak olan ekibimiz, borunun problemli noktasının sökülerek yerine yenisinin kaynağının yapılmasını sağlayacaktır. Aynı zamanda tıkanıklık durumlarında sorunlu olan bakır boru parçası sökülüp temizlenir ve tekrar yerine lehimle tutturulur. Uzun süre kullanım garantisi verecek olan tesisat hizmetimizde, arızanın giderilmesi ve sorunun hemen çözülmesi için hızlı bir şekilde çalışılacaktır.

Bakır Boru Patlaması Acil Tesisat

Bursa gider açma hizmeti vermekte olan tesisat firmamız, bakır boru tıkanıklıklarında da patlama gibi problemlerin yaşanmasına neden olan arızaların üstesinden gelmektedir. Bazı durumlarda kalorifer sıcaklığına dayanamayan uzun yıllar kullanılmış olan bakır borular patlayabilir. Su baskınlarına ve hatta duvar yıkımlarına kadar neden olabilecekleri çok tehlikeli durumlar yaşanmaktadır. Bakır boru tamiri için 7/24 iletişim kurabileceğiniz firmamız, sizlere acil patlama durumlarında da destek olacak kısa zamanda sorun üstesinden gelinecektir.

Bursa Su Tesisatı

Bakır boruların çoğunlukla su tesisatı olanında kullanıldığı ve bu nedenle bakım, onarım ve değişim hizmetlerinde tecrübe kazanmış olan ekibimiz, sizlere su tesisatı alanında profesyonel bir hizmet sağlayacaktır. Kalorifer ve su tesisatı borularının değişimi, kaynak ve lehim işlemlerinin yapılması için bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren sizlere geri dönüş sağlanır ve tamir işlemi gerçekleştirilir. Kullandığımız son teknoloji cihazlarla sorunun tespit edilmesi ve hemen çözülmesi çok kısa zaman alacak sizi ve çevrenizi yormadan tamamlanacaktır.

7/24 Bakır Boru Tamiri

Bakır boruların yapıları gereği ince ve hafif olmaları anında patlama ve sızdırma durumlarının yaşanmasına neden olabilmektedir. Doğalgaz kalorifer peteklerinde, içme suyu tesisatında ve alt yapı kanallarında kullanılmakta olan bakır boruların değişimi, onarımı ya da arıza tespiti için bizimle 7/24 iletişim kurabilir, sorunun hemen çözülmesini sağlayabilirsiniz.