Fatih Mahallesi, 2. Keskin Sk.No:35, 16140 Osmangazi / Bursa
24 Saat - 7 Gün Hizmet
Page Title BG
Tıkanıklık Açmanın Kolay Yöntemleri

Başlıklar

Tıkanıklık Açmanın Kolay Yöntemleri

Gider tıkanıklığı sebebiyle birçok kişi lavabolarını istedikleri gibi kullanamamaktadır. Gider tıkanıklığına sebep olan bazı durumlar vardır. Fakat Tıkanıklık Açmanın Kolay Yöntemleri de mevcuttur.

Gider tıkanıklığına sebep olan bazı nedenler;

– Tuvalet giderine atılan tuvalet kağıtları

– Temelde döşenen boruların yanlış takılması

– Eğimsizlik olması da problem yaşanmasına neden olabilir. Bu gibi sorunlarda tıkanıklık açmanın kolay yöntemleri bulunmaktadır.

Gider Açma Yöntemi

Tıkanan borularınızın yeniden kullanılabilir hale gelmesi için gider açma yöntemi kullanılır. Bazen tıkanan borular çok büyük problemlere sebep olabiliyor ve bu nedenden dolayı da gider açma işleminin ihmal edilmemesi gerekiyor. Yaşadığınız herhangi bir gider açma probleminde firmamız size kolaylık sağlar ve hizmetlerde bulunur.

 

Gider Açma Nedir?

Gider tıkanıklığı sorunu şüphesiz herkesin başına gelebilecek bir sorundur. Çünkü çoğu gider borularının tıkanma ihtimali çok yüksek ve bu nedenle gider açma yöntemlerine başvuruluyor. Bu tıkanıklıkların bir çoğu gider açma yöntemleri ile halledilebiliyor. Fakat hangi gider borusunun tıkandığı ve neyden dolayı tıkandığı da önemli bir husustur.

Tıkanıklık

 

Gider Açma Yöntemleri Nasıl Yapılıyor?

Gider açma işlemimizi ne şekilde yapacağımız tamamen giderin nasıl ve ne sebep ile tıkandığına göre değişiklik gösteriyor. Bazı tıkanıklıkların çözümü oldukça basit olmasına karşın bazı tıkanıklıkların çözümü ise oldukça zorlayıcı olabiliyor. Genelde çözümü zor olan tıkanıklıklarda firmamıza veya firmamız gibi hizmetler veren şirketlere başvurmanız gerekiyor. Çünkü bu tıkanıkları kendi başınıza halletmeniz mümkün olmayabilir.

 

Gider Açma Hizmetlerimiz

Alanında profesyonel ve uzman ekibimiz, ileri düzeydeki ekipmanlarımız ve kimyasallarımız ile en hızlı şekilde adresinize gelerek gider açma hizmetimizi en hızlı ve kaliteli bir şekilde size sunuyoruz. Güvenilir ve profesyonel olmayan firmalar ile görüşerek boşa zamanınızı harcamayın. Biz size güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

 

Ne Gibi Hizmetler Sunuyoruz

  • Bakır Tesisat Onarımı
  • Tuvalet Tıkanıklığı Açma
  • Pimaş Açma
  • Lavabo Gideri Açma
  • Kanal Tıkanıklığı Açma
  • Banyo Gideri Açma
  • Logar Kapağının Yerini Bulma
  • Tıkalı Gider Açma

 

Bakır Tesisat Onarımı Hizmetimiz

Bu yöntem eski tip bakır boruların zaman içerisinde aşınarak korozyona uğraması ile meydana gelen tesisat sorunlarından biridir. Bu tesisatta aşınmalar paslanmaya bağlı olarak ortaya çıkar. Tesisatta paslanan boruların su sızdırması ile başlayan sorunlar tesisatın yenilenmesi ile çözülebilir.

 

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Hizmetimiz

Bu problem hijyen kurallarını bozmakla beraber yayılan koku ve çıkan atıklar ile dayanılmaz bir hal almaktadır. Günlük yaşamı neredeyse durduran bu problemin çözümü ise hızlı bir şekilde firmamızca sağlanmaktadır.

Zaman içerisinde atılan yabancı cisim ve katı atıkların birikmesi ile oluşan tuvalet tıkanıklığı çoğu zaman profesyonel bir yardım olmadan çözülemez. Genel olarak bulunan kısa süreli kimyasal çözümler ise daha sonradan aynı problemin yaşanmasına sebep olacaktır.

 

Pimaş Açma Hizmetimiz

Pimaş; giderin kanalizasyona boru hattı olarak bağlanmasıdır. Bu gider sorununa sebep olan madde katı ve büyük ise kullanılan basit kimyasalların etkisi olmayacaktır.

Robotik araçlar sayesinde tamamı temizlenen borular uzun süreli ve sorunsuz kullanım sağlar. Firmamız bu hizmetinde robotik araçlar ile kanal içerisine girerek oluşan tıkanıklığın tamamen giderilmesini sağlar.

 

Lavabo Gideri Açma Hizmetimiz

Lavaboların tıkanması birçok neden ile meydana gelebilir. Lavabo giderinin açılması için kullanılan el pompası ve etkisi az olan kimyasal açıcılar gibi geçici çözümler yeterli olmayacaktır.

Daha uzun süreli ve etkili bir gider açma işlemi için firmamız size kaliteli bir hizmet sunacaktır. Sorunlu bölümlere göre yapılan işlemler değişmektedir. Sorun boğaz kısmında gerçekleşiyor ise tesisat değiştirilmelidir. Bu nedenle sorunun iyi şekilde araştırılması gerekmektedir.