Fatih Mahallesi, 2. Keskin Sk.No:35, 16140 Osmangazi / Bursa
24 Saat - 7 Gün Hizmet
Page Title BG
Robot Cihazlarla Kırmadan Tuvalet Açma

Başlıklar

Robot Cihazlarla Kırmadan Tuvalet Açma

Tuvalet giderleri içine atılmasının uygun olmadığı nesneler yüzünden tıkanabilir ya da alt kat komşunuzun gider borularının tıkanması sizin klozetinizin tıkanmasına neden olabilir. Tuvalet açma işlemi için pimaş açıcı kimyasallar ya da internetteki tuvalet açma yöntemleri yetersiz kaldığınızda size kesin çözüm vaat ediyor. Robot cihazlarla kırmadan tuvalet açma yöntemi uygulayan firmalar robot cihaz ve kameralı cihaz sisteminden yararlanırlar ve alaturka tuvalet açma, klozet açma, alafranga tuvalet açma, tuvalet borusu tıkanıklığı açma, sorunlarınızın kesin olarak çözülmesine olanak sağlarlar.

Tuvaletim tıkandı ne yapmalıyım?

Tuvalet taşma problemi genelde oturduğunuz yapı önündeki logarın tıkanması ya da komşularınızdaki tıkanmış boru hatlarından kaynaklıdır, bu durumla karşı karşıya kaldığınızda öncelikle bina yöneticinize başvurmalısınız. Sorun logar kaynaklı ise, logar tıkanıklığı açma cihazı ile işlem yapılması gerekir, problem komşularınızdan kaynaklıyor ise, tıkanıklığın yaşandığı dairede kameralı cihazlar yardımıyla kontroller sağlandıktan sonra robot cihazlar ile durumu müdahale edilmesi gerekmektedir.
Sifonu çektiğinizde pislikler ilerlemiyor ve taşmaya neden oluyorlarsa ilk olarak tuvalet giderindeki nesneleri düşünün, eğer bir nesne attığınızı düşünüyorsanız ve giderin ağız kısmında takılı kaldıysa bu nesne bir tel yardımıyla kolaylıkla alınabilir fakat bahis konusu nesne ilerlemiş ve görünmeyecek konumda ise böyle durumlarda robot cihazlarla kırmadan tuvalet açma işlemi uygulayan bir firmadan destek alınması gerekir. Kameralı cihazlar ve tuvalet açma robotları bu sorunun kısa sürede üstesinden gelinmesine yardımcı olacaktır.

 

Sistem Nasıl Çalışır?

kalı tuvaletler tamamen zararsız yöntem bir şekli olan bu yol ile son teknoloji dijital kameralar yardımıyla tuvalet giderinden içeri girer ve tel uçları salarak canlı görüntüleme sayesinde tıkanıklığın olduğu bölgenin tespit edilmesini sağlar. Tıkanan tuvaletin alaturka ya da alafranga olmasına bakmadan rahatlıkla taranıp söz konusu tıkanıklığı nedeni nesne ya da bölgenin bulunmasını sağlar. Sıra işleme geldiğinde tesisatçınız etrafa hiçbir zarar vermeden tamamen doğal ve hasarsız bir şekilde tıkanıklığın açılmasını sağlar. Tıkanıklığın logar kaynaklı olduğu durumlar da logar içi görüntüleme cihazları sayesinde logar da ki tıkanıklar giderilir.

Bu yazıda sizler için robot cihazlarla kırmadan tuvalet açma işleminden bahsettik.